Death note

28. ledna 2010 v 23:23 | Yukiko |  anime

Death note

Dost dlouho jsem nic nenapsala tak se aspoň teď snaží. XD
Takže jako obvykle to není nic světobornýho, ale snažila jsem se. Potupem času sem dám asi taky odkazy na přeloženou mangu. Pravopisné chyby ignorujte.XD

Jednou za čas se některý z bohů smrti začne nudit a jakoby náhodou upustí svůj deník smrti do světa lidí. Tento "deník" slouží k zabíjení lidí, jako pomůcka pro již zmíněné shini gami Tentokrát tento notes najde a sebere jeden z nejlepších studentů Japonska Light Yagami. Nejdříve popiskům na první straně nevěří, je to přeci proti všem zákonům přírody, aby jenom zapsáním jména do nějakého deníku někdo mohl zabíjet. Velice brzy však začíná věřit a místo, aby ho "ta věc" děsila je z ní nadšený.Nyní začne uskutečňovat svůj sen-vytvořit nový svět tím, že pozabíjí všechny zločince. Po úmrtí několika desítek trestanců, si toho všimne i policie a začíná vyšetřování. Povolán je nejznámější a nejlepší detektiv světa, takzvaný L. Tento případ pravděpodobně nevyřeší ani on. Situace se komplikuje pro všechny vyšetřovatele díky složitým pravidlům deníku, o kterém navíc nemá nikdo z nich ani ponětí.
Jedno z nejdůležitějších pravidel: Pokud do 40 sekund nenapíšete způsob smrti nebo její okolnosti, ten jehož jméno bylo zapsáno zemře na mrtvici. Právě tato zásada je tou nejotravnější pro nynější vyšetřovatele.
Kdo vyhraje-nejlepší detektiv světa L, nebo největší světový zločinec nyní známý jako Kira. Nastává boj o čas. Každá sebemenší chybička na jedné ze stran by mohla zvrátit vše ve prospěch té druhé.

Ten jehoz jméno je zapsáno do deniku smrti, zemre.
Ten kdo zemre, se jiz nikdy nevrati zpet.


Já jsem kiraMemories of Ryuuzaki

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama